İpek Halı Yıkama


İpek Halı : İpek halı dokumacılığı da halı dokumanın bir türüdür.
Malzemesi ipek ip olan bu halılar yapımı uzun zaman alan ve emek isteyen halılardır. İpek halı dokuma zor ve meşakatli bir iş olduğu için dokuması biten ipek halıları fiyat olarak yüksek meblağlarda görürüz.

İpek halıların temizligi konusunda kesinlikle uzman desteği alınmalıdır. İpek halılarınızı herhangi bir deterjan ile silmeyiniz yıkamayınız.

İpek halılarınızı nasıl yıkıyoruz: İpek ve el dokuma halılarınızı fabrikamızda halı çeşitlendirme işlemi yapılırken ayırıyoruz. Halı toz alma işlemi yapıldıktan sonra halı havuzunda  kısa bir süre bekletip yıkamaya alıyoruz. Halımızın yıkama işleminden sonra kapalı kurutma odamıza alıp kurumaya bırakıyoruz. Kuruyan halımızı son kontrol masasına alıp paketleme işlemini yapıyoruz. Halılarınız super halı yikama fabrikamızda emin ellerde ve bizim garantimiz altındadır.

 

İpek Halı Yıkama ile Benzer Yazılar:

27 Kasım 2011 Saat : 9:14

İpek Halı Yıkama Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

haliyikama sik kullan hali yikama resim galeri

Son Yorumlar

ataköyde halı yıkama ataköy halı yıkama avcılar halı yıkamacı avcılar halı yıkama firması avcılar halı yıkatma bahcelievlerde halı yıkama firması bahcelievler halı yıkama bahcelievler halı yıkamacı bakırköyde halı yıkama bakırköyde perde yıkama bakırköy halı yıkama bakırköy yorgan yıkama bakıröy halı yıkama el dokuma halı fabrikası facebook fiyat halı halıcı halı temizleme halı yıkama halı yıkama ataköy halı yıkamacı halı yıkama firması bakırköy halı yıkama fiyat halı yıkama resimler halı yıkamayıcı ipek halı ipek halı nası yıkanmalı ipek halı yıkanırmı kampanya koltuk temizleme koltuk yıkama koltuk yıkatma perde yıkama perde yıkama fiyatları stor güneşlik yıkama stor perde temizliği stor perde yıkama yatak nasıl yıkanır yatak yıkama yatak yıkatma yorganlarınız nasıl yıkanır yorgan yıkama fiyatları İpek halı yıkama