Sisal Halı Nedir?


Sisal görünümlü halılar üç kancalı dokuma makinesinde yüzyüze tekniğine göre dokunmaktadırlar.

Bu da üç kancanın aynı anda üç atkıyı birden atması anlamına gelmektedir. Üstteki kanca üst halının zemini için, alt kanca da alttaki halının zemini için atkıyı atmaktadır. Orta kanca ise halıya kabartma yüzeyi sağlamak için dönüşümlü olarak alt ve üst halıda dokunan kalın atkıyı atmaktadır. Bu şekilde özel patentli üç kanca vasıtasıyla sisal görünümlü dokuma yapısı elde edilmektedir.
Tüm sisal halılar lateks taban üstüne dokunmuş %100 doğal bitki liflerden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, ses emici, aleve dayanıklı ve elastiktir.
Bu özellikleri onu ideal bir zemin kaplama malzemesi yapar.

Zengin desen ve renk seçenekleri olan sisal halıları, odanızı yeniden dekore etmek istediğinizde veya havasını farklılaştırmak istediğinizde size çok farklı seçenekler sunar. Sisal’in doğal güzelliğinin cazibesinden kendinizi alamayacaksınız. Sisal halıların hem desen hem de renk olarak pek çok seçeneği var. Oluşturacağınız şık kombinasyonlar odanıza nefes aldıracak.

Tümüyle doğal / Çevre dostu / Gösterişli / Uygun maliyetli / Yüksek kaliteli

Her türlü mekana duvardan duvara ve ya bordürlü parça halı şeklinde uygulanabilir. Aşınmaya karşı dayanıklı malzeme olduğundan merdiven, koridor ve antre projelerinde özellikle tercih edilmektedir.

Brezilya ve Hollanda’dan ithal ettiğimiz sisal halılarımızın eni 4 metre olup her türlü uygulama anahtar teslim şeklinde firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sisal halılarda beğendiğiniz kumaş, deri vb. malzemenin arzu ettiğiniz estetik anlayışla halınızla bütünleşmesini sağlamak firmamızın faaliyetleri arasındadır.

Sisal Halı Nedir? ile Benzer Yazılar:

17 Kasım 2011 Saat : 8:54

Sisal Halı Nedir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

haliyikama sik kullan hali yikama resim galeri

Son Yorumlar

ataköyde halı yıkama ataköy halı yıkama avcılar halı yıkamacı avcılar halı yıkama firması avcılar halı yıkatma bahcelievlerde halı yıkama firması bahcelievler halı yıkama bahcelievler halı yıkamacı bakırköyde halı yıkama bakırköyde perde yıkama bakırköy halı yıkama bakırköy yorgan yıkama bakıröy halı yıkama el dokuma halı fabrikası facebook fiyat halı halıcı halı temizleme halı yıkama halı yıkama ataköy halı yıkamacı halı yıkama firması bakırköy halı yıkama fiyat halı yıkama resimler halı yıkamayıcı ipek halı ipek halı nası yıkanmalı ipek halı yıkanırmı kampanya koltuk temizleme koltuk yıkama koltuk yıkatma perde yıkama perde yıkama fiyatları stor güneşlik yıkama stor perde temizliği stor perde yıkama yatak nasıl yıkanır yatak yıkama yatak yıkatma yorganlarınız nasıl yıkanır yorgan yıkama fiyatları İpek halı yıkama