Super halı yıkama


Super Halı yıkama fimamız istanbul bakırköy semtinde hizmet vermektedir. Firmamız istanbul avrupa yakasına servis çıkarmaktadır. Daha detaylı bilgiyi 0212 543 88 99 nolu telefondan firmamız ile iletişime geçip alabilirsiniz.

Değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek amacıyla halılar yıkamaya girmeden çeşitlerine göre ayrılır ve yıkama sistemleri belirlenir.

Halı yıkama firmamızın verdigi hizmetler ;

Halı yıkama, Stor perde ve güneşlik yıkama, Koltuk yıkama, Jaluzi yıkama, Yatak yıkama, Yerinde halıflex yıkama.

Halı Yıkama Hizmetimiz;

Halı yıkama hizmetimiz için 0212 543 88 99 nolu telefondan bize ulaşıp randevu aldığınız takdirde servis aracımız size yönlendirilir.

Servis elemanlarımız halılarınızı alıken tarafınıza halı adeti, m2′si, halı cinsi (makina halısı, shagy halı, eldokuma halı, kilim, ipekli nepal, makina nepal halı, eldokuma shagy vb.) ve tutarı hakkında bilgi verip tarafınıza teslim tarihi yazılı olan bir makbuz bırakırlar.

 

Halılar firmamıza gelir cinslerine göre ayrılıp yıkama sırasına girerler. Yıkanan halılar bekletilmeden kapalı kurutma alanımıza asılır. Kaparlı kurutma alanımızda Sanayi tipi vantilatürler sayesinde dogal bir ortamda hizjenik alanda kurumaya bırakılır.

Halılar toplanır ve son kotrol için masaya açılır parfümlenerek rulo haline getirilip poşetlenir. Müşterilerimiz aranıp müsaitlik zamanlarına göre dagıtım yapılır.

Stor perde ve güneşlik yıkama hizmetimiz;

Stor perde ve güneşlik yıkatmak için firmamızdan randevu alınır. servis aracımız stor perde montajı ile ilgili elemanı ile tarafınıza gelir.Stor perde ve güneşlikleriniz personelimiz tarafından sökülür poşetlenip tarafınıza adet, metrekare ve fiyat içerikli makbuz verilir.

Firmamıza gelen perdeleriniz mesai saatimizin ilk zamanı yıkamaya girer kurutma işlemi için kapalı kurutma alanımıza alınır. Stor perde ve güneşlikleriniz kuruma işleminden sonra son kotnrolde rulo halinde sarılıp poşetlenir. Firmamız tarafından arandıktan sonra size uygun bir zaman diliminde ekibimiz montajınızı yapmak için size yönlendirilir.

Koltuk yıkama hizmetimiz;

Koltuk yıkama için firmamıdan randevu alan müşterimize koltuk yıkama ekibimiz yönlendirilir. Koltuk yıkama işlemi yerinde yapılmaktadır.

Tarafınıza gelen ekibimiz koltuklarınıza uygun sampuan ile yıkama işlemine geçer yıkama işleminde otomotik fırca kullanılır.

yıkama işleminin ardından sanayi tipi vakum makinesi ile koltuklarınızın üzerindeki su çekilir. %20 civarında nemli kalan koltuklarınızı bşr gün sonra kullanabilirsiniz.

Yatak yıkama hizmetimiz;

Yatak Yıkama için firmamızdan randevu alan müşterilerimize yatak yıkama ekibimiz yönlendirilir. Yataklarınız uygun olan şampuan ile yıkanır otomatik makina ile fırçalanır ve vakum makinası ile ıslaklığı alınır. Yataklarınız arkalı önlüolarak yıkanır.

Yerinde Yıkama Hizmetimiz;

Yerinde yıkama hizmetimiz için randevu alan müşterilerimize ev veya  işyeri müsaitliğine göre ekibimiz gönderilir. Yerinde yıkama makinası sert yumuşak fırça vakum makinası leke çıkarıcı ve halı yıkama sampuanı ile ekibimiz yıkama ve vakumlama işlemini yaparlar. Lek oluşmaması için ertesi gün kullanmanızı öneririz.

 

 

 

Super halı yıkama ile Benzer Yazılar:

1 Ocak 2013 Saat : 2:24
  Genel

Yorumlara kapalı.

haliyikama sik kullan hali yikama resim galeri

Son Yorumlar

ataköyde halı yıkama ataköy halı yıkama avcılar halı yıkamacı avcılar halı yıkama firması avcılar halı yıkatma bahcelievlerde halı yıkama firması bahcelievler halı yıkama bahcelievler halı yıkamacı bakırköyde halı yıkama bakırköyde perde yıkama bakırköy halı yıkama bakırköy yorgan yıkama bakıröy halı yıkama el dokuma halı fabrikası facebook fiyat halı halıcı halı temizleme halı yıkama halı yıkama ataköy halı yıkamacı halı yıkama firması bakırköy halı yıkama fiyat halı yıkama resimler halı yıkamayıcı ipek halı ipek halı nası yıkanmalı ipek halı yıkanırmı kampanya koltuk temizleme koltuk yıkama koltuk yıkatma perde yıkama perde yıkama fiyatları stor güneşlik yıkama stor perde temizliği stor perde yıkama yatak nasıl yıkanır yatak yıkama yatak yıkatma yorganlarınız nasıl yıkanır yorgan yıkama fiyatları İpek halı yıkama