Yeşilköy halı yıkama


Yeşilköy halı yıkama firması olarak haftanın 6 günü değerli müşterilerimize servis sağlamaktayız.

hali-yikama-yesilkoyBakırköy’de bulunan firmamız yeşilköy halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, hizmetleri vermektedir.

Yşilköy halı yıkama servisi talep ettiğiniz servisimiz tarafınıza geldiği zaman halılarınızın cins ve ebat bilgilerine hakim personelimiz makbuz karşılığı halılarınız teslim almaktadır.

Size verilen makbuz da adet ve fiyat bilgisi teslim tarihi bilgisi bulunmaktadır.

Yeşilköy halı yıkama olarak tarafımıza gelen halılar çeşitlerine göre ayrılırı ve halılarınız çeşitlerine göre yıkama sırasına girer. Halılar cinslerine göre yıkama yapılmalıdır bu özenle halılarınız tarafımızca yıkanır ve kapalı kurutma alanımızda kurumaya alınır. Günümüzde halı çeşitleri çok çogaldıgından halı yıkama işlemi daha narin bir yapıya ulaşmıştır. Her cins halının yıkama ve kurutma ihtiyaçları firmamızda bilgili ve tecrubeli ekibimiz tarafından karşılanmaktadır.

yesilköy-halı-yıkama

yesilkoy halı yıkama haritamız

/>

 

Servis personelimiz uzun zamanlardır yeşilköy halı yıkama talebinde bulunan müşterilerimize hizmet vermekte yeşilköy bölgesini sokak sokak bilme tecrübesine sahip olup hızlı servis imkanı kazandırmaktadır.

Halı yıkatmak isteyen yeşilköy müşterilerimize bazı firmalar gibi ayrı fiyat ücretlendirmeleri yapılmaz bizim sabit fiyat politikamız her semt için aynı şekilde geçerlidir.

Yeşilköy halı yıkama ve diger hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizi bakırköy’de bulunan merkezimize herzaman bekler çalıştıkları firmaları gezip görmelerini tavsiye ederiz.

Daha detaylı bilgiyi  0212 543 88 99 nolu telefonumuzdan alabilirsiniz.

 

 

Yeşilköy halı yıkama İlgili halı yıkama semtleri;

haliyikama sik kullan hali yikama resim galeri

Son Yorumlar